Jesteśmy interaktywną agencją reklamową typu full-service oferującą najbardziej optymalne rozwiązania z zakresu marketingu internetowego, reklamy i promocji. W zakres naszych usług wchodzą również działania obejmujące tradycyjnie obszary marketingu, promocji i reklamy (ATL i BTL). Ponadto prowadzimy działalność wydawniczą zapewniając swoim klientom kompleksową obsługę z zakresu poligrafii (projektu, składu i druku).

Zainteresowany współpracą?
Poznaj szczegóły naszej oferty!


1

STRONY I SKLEPY INTERNETOWE

Internet jest obecnie dla większości konsumentów pierwszym etapem poszukiwania informacji o produktach i usługach, które chcą nabyć. Dlatego strony internetowe należą do podstawowych narzędzi komunikacji firm z otoczeniem, które chcą zaistnieć ze swoją marką.

Abyś mógł wyjść naprzeciw swoim klientom musisz więc być obecny w sieci. Pierwszym krokiem jest stworzenie dobrej strony internetowej prezentującej Twoją ofertę. Pamiętaj, że dobry projekt to podstawa, jednak dopiero sprawna i efektowna realizacja zapewni powodzenie, by stać się wyznacznikiem jej sukcesu.

Powierzając pracę naszej agencji możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby przygotowana strona internetowa była nie tylko atrakcyjna pod względem wizualnym, ale i technicznym i merytorycznym. Oferujemy między innymi strony internetowe dla firm, landing page, strony dla instytucji i organizacji,sklepy internetowe – e-commerce.


2

PROJEKTY GRAFICZNE I DTP

Kreatywny i niepowtarzalny, a przede wszystkim dobry projekt to siła napędowa reklamy. Przemyślana i solidnie przygotowana grafika potrafi oddać treść tysiąca słów. Dlatego dobra kreacja jest potężnym narzędziem, wykorzystywanym przy budowaniu marki, kreowaniu wizerunku firmy czy pozyskiwaniu nowych klientów. Aby jednak miała ona swoją siłę, konieczne jest nieszablonowe i kreatywne podejście, bowiem tylko coś niesztampowego może zwrócić uwagę otoczenia.

W Assist Media wiemy, jak wykorzystać potęgę przekazu reklamowego i przekuć ją na sukces Twojej firmy. Doradzimy jak zaprezentować usługi i produkty, wskażemy optymalny nośnik komunikacji, przygotujemy projekt, by na końcu trafił do jak najszerszego grona odbiorców.

Dla swoich Klientów opracowujemy i realizujemy projekty z zakresu: budowy pełnych systemów identyfikacji wizualnej (CI), projektowania materiałów reklamowych, składu i druku materiałów reklamowych i innych publikacji, reklamy wielkoformatowej, spotów i prezentacji reklamowych, indywidualnych projektów graficznych, produkcji gadżetów reklamowych i promocyjnych i innych materiałów w zależności od potrzeb Klienta.

Druk materiałów realizowany jest w oparciu o nowoczesny park maszynowy, a każda przygotowana przez nas publikacja spełnia najwyższe normy w zakresie jakości.


3

DRUK

Dzięki współpracy z najlepszymi drukarniami w Polsce, oferujemy najwyższej jakości druk materiałów reklamowych. Wiemy, że wysoka jakość to podstawa w relacji z potencjalnymi klientami, bo to właśnie ona wpływa na postrzeganie firmy i pierwsze wrażenie.

Nasza oferta obejmuje m.in.: ulotki, plakaty, katalogi klejone i szyte, teczki ofertowe, papiery firmowe, naklejki, notesy, wizytówki, kalendarze, banery i wiele więcej. Jeżeli szukasz niestandardowego wymiaru lub materiału reklamowego, skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie.


4

DORADZTWO MARKETINGOWE

Pomagamy wykorzystywać potencjał nowego marketingu. Oferujemy szerokie wsparcie między innymi w procesie budowania marki czy tworzenia systemu komunikacji marketingowej. Nasze rozwiązania są ukierunkowane na osiągnięcie zakładanych celów biznesowych, a oferowane strategie obejmują działania w zakresie dwóch linii działań marketingowych: ATL oraz BTL.

Zakres prac uzgadniany jest indywidualnie oraz dostosowywany do branży oraz rynku. Istotnym elementem oferty jest uzupełnienie działań doradczych o prace związane z wdrażaniem elementów strategii w życie firmy zgodnie z ustaloną wizją.

Poza typowymi działaniami doradczymi, proponujemy usługę outsourcingu marketingu, która obejmuje szerokie spektrum prac. Realizacja procesu oraz intensywność ustalana jest zgodnie z wyznaczonymi celami marketingowymi i handlowymi oraz od budżetem przeznaczonym na realizacje działań.


5

COPYWRITING

W ramach usługi copywritingu, oferujemy szereg działań związanych z tworzeniem treści na potrzeby reklamy, promocji czy budowy pozytywnego wizerunku firm i instytucji.

Opracowane treści spełniają nawyższe standardy copywritingu i skupiają się na osiągnieciu zamierzonego działania przez odbiorcę. Są redagowane tak, aby zachęcić do zakupu czy też poznać ofertą handlową firmy. Poza tradycyjnymi usługami tworzenia treści na zlecenie, oferujemy również coprywriting SEO -kontent zawiera wybrane słowa kluczowe istotne dla rozwoju biznesu Klienta.

W ramach usługi copywritingu oferujemy przygotowanie: aktykułów i informacji prasowych (wraz z ich dystrybucją do tematycznych portali internetowych), treści na strony internetowe, haseł i treści reklamowch, treści do broszur, ulotek i folderów reklamowych, opisów usług/ produktów, charakterystyk i instrukcji.


6

GADŻETY REKLAMOWE

Gadżety reklamowe to potężne narzędzie w budowaniu świadomości istnienia marki. Pomagamy w optymalnym zagospodarowaniu powierzchni reklamowej, podkreślając przy tym przekaz i dbając o widoczność logo. W swojej ofercie posiadamy wyłącznie gadżety, których jakości jesteśmy pewni w stu procentach.

Oferta obejmuje między innymi: artykuły piśmiennicze (długopisy, pióra, ołówki, zakreślacze itp.), elektronikę (powerbanki, pamięci USB, google VR, głośniki bluetooth itp.), artykuły biurowe ( notebooki, przyborniki na biurko, teczki konferencyjne, etui na tablet itp.), artykuły sportowe ( ręczniki z mikrofibry, maty do ćwiczeń, torby fitness itp.), artykuły odblaskowe oraz wiele więcej. Zapoznaj się z aktualnym katalogiem gadżetów reklamowych - kliknij tutaj.


7

SOCIAL MEDIA MARKETING

Dotrzyj do potencjalnych klientów poprzez kanały komunikacji, w których najchętniej przebywają - Facebook jest jednym z nich. Assist Media pomoże Twojej firmie zaistnieć wśród społeczności internetowych, prowadzić tam aktywną dyskusję i mierzyć efektywność prowadzonych działań. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.


8

USŁUGI WYDAWNICZE

Oferujemy kompleksowe wsparcie podczas wydawania publikacji - profesjonalne doradztwo, skład oraz druk. Drukujemy zarówno w oprawie twardej, jak i miękkiej - w zależności od potrzeb i wymagań Klienta.

Jesteśmy wydawnictwem wpisanym do rejestru Biblioteki Narodowej w zakresie wydawnictw ciągłych oraz jednorazowych. Dowiedz się więcej, zadzwoń już dziś!

ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?
- ZADZWOŃ LUB NAPISZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ.

[contact-form-7 id="2233" title="Contact page"]