REAL ALTERNATIVE – AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY W NIEMCZECH
28 maja 2015
STRONA INTERNETOWA OSOBISTEJ STYLISTKI – KINGI BORKOWSKIEJ
31 stycznia 2015

PORTAL KORPORACYJNY I PROMOCJA WSPÓŁPRACY TRANSGRANICZNEJ – NADLEŚNICTWO LIPINKI

ZADANIE:

W ramach współpracy z Nadleśnictwem Lipinki, wzięliśmy udział w projekcie unijnym pod nazwą "Promocja współpracy transgranicznej Nadleśnictwa Lipinki i Landratsamt Bautzen Kreisforstamt". Do naszych prac należało wykonanie polsko - niemiecko - angielskiej strony internetowej, w tym m.in.: przygotowanie treści w języku polskim, dostarczenie zdjęć, grafik, infografik, filmów i innych elementów multimedialnych na stronę internetową. Zakres merytoryczny strony jest zgodny z wymogami Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.

Zrealizowaliśmy również: wykonanie ulotki promocyjnej w języku polskim oraz w wersjach językowych: niemieckiej i angielskiej, prezentacji multimedialnej w 3 wersjach językowych, które zostały nagrane na nośnik elektroniczny typu pendrive, rollup'a, tablic informacyjnych w językach polskim i niemieckim.

Dostarczyliśmy również gadżety promocyjne, w tym: pendrive, kubki, breloki na klucze, latarki, opaski odblaskowe, długopisy oraz notatniki podręczne. Wszystkie gadżety zostały oznaczone logotypem Nadleśnictwa Lipinki oraz Unii Europejskiej.

Do naszych zadań należało również: zarządzanie projektem oraz przygotowanie dokumentów do I i II kontroli merytorycznej i formalno - rachunkowej. Wszystkie dokumenty były zgodne z wytycznymi obowiązującymi dla rozliczania projektów FMP w Programie Operacyjnym Polska - Saksonia 2007 - 2013.

KLIENT:

Nadleśnictwo Lipinki

CZAS REALIZACJI:

ok. 20 tygodni

ZOBACZ ONLINE:

Nadleśnictwo Lipinki